Новий житловий комплекс на честь 10-річчя промислово-будівельної групи «Ковальська»

У столичному мікрорайоні Осокорки-Північні Промислово-будівельна група «Ковальська» будує житловий комплекс «Ювілейний». Будівництво стартувало ще в березні 2012 р. Символічну назву новобудова отримала на честь десятиліття девелоперського напрямку діяльності компанії. До того ж, це вже двадцятий житловий будинок в історії Групи.

Новобудова, яка буде знаходитися на проспекті Бажана, втілює багатий досвід і кращі розробки Групи, починаючи від проектної документації, планувальних рішень і внутрішньої інфраструктури і закінчуючи якісними роботами і матеріалами «від Ковальської».

Крім того, житловий комплекс має виключно вдале розташування, що дозволить майбутнім мешканцям користуватися всім необхідним для комфортного життя: поруч розташований супермаркет, великий торговий центр, об’єкти побутового обслуговування. У мікрорайоні Осокорки-Північні знаходяться шкільні та дошкільні навчальні заклади, медичні клініки та спортивні клуби.

Транспортна розв’язка на проспект Бажана і Дніпровську набережну забезпечує швидке пересування по місту на автомобілі, а для зручності жителів є станція метро «Осокорки», розташована в п’яти хвилинах від «Ювілейного».

З вікон новобудови відкриваються прекрасні пейзажі правого берега столиці, золоті куполи Києво-Печерської лаври, велична фігура Батьківщини-Матері, синя гладінь Дніпра, пілони і ванти Південного мосту, зелені сади приватного сектора Осокорків.

Початок продажів квартир в ЖК «Ювілейний» планується в серпні 2012 р.