Новий житловий комплекс Києва побудують в містичному місці

Фахівці Творчо-архітектурної майстерні «Ст. Шкрогаль», у підніжжя Лисої гори вздовж Лисогірського спуску зведуть сучасний житловий комплексз торговими та офісними центрами. «Розроблений нами проект пройшов всі узгодження. 20-поверховий житловий будинок почнуть будувати вже у цьому році», – розповів головний архітектор проекту Володимир Шкрогаль.

За його словами, всі будівлі зведуть на ділянці в 300 тис. кв м. «Ми плануємо побудувати 12 житлових будинків, два торгових центри з ресторанами і кафе, дитячий садок, офісний центр в 22 поверхи, підземні та наземні паркінги на 2500 місць», – каже Шкрогаль. Тут також з’являться кінотеатр, фітнес-клуб, аптеки і навіть каплиця. Крім того, архітектори збираються почистити місцеве озеро і облаштувати вздовж нього невелику набережну. Розвинена інфраструктура будівництва та всі необхідні зручності зроблять житловий комплекс затребуваним на квартирному ринку і люди захочуть тут жити всупереч різним необґрунтованим упередженням.

Езотерики вважають, що будувати біля Лисої гори не варто, оскільки тут погана енергетика.

«На Лисій горі знаходиться геопатогенна зона, тут, як відомо, стратили ув’язнених. Також гора здавна вважалася зборищем київських відьом, недарма археологи досі знаходять тут спалені церковні книги. Я б не радила навіть добу перебувати тут – це згубно впливає на здоров’я людини можуть почати переслідувати нещастя», – говорить окультист Костянтин Зоревой.

Але забудовники вважають, що все це міф. «Ми будуємо під горою, а не на горі. Так що не треба драматизувати», – кажуть вони.