Новий рекорд ціни на нерухомість

Сінгапур зайняв перше місце в рейтингу цін на нерухомість.

Квартира в новому житловому комплексі Сінгапуру, Marq on Paterson Hill, площею 279 кв. м була продана іноземному покупцеві, за 15,7 мільйонів доларів.

Девелопер проекту Global SC інформує про те, що будівництво житлового комплексу почалося ще в 2007 році. Навесні цього року будівництво було завершено. На земельній ділянці в 12,4 га, зведено два 24-поверхових будинки. Загальна кількість квартир становить 66 одиниць, площею від 279 кв. м до 1 395 кв. м. В одному з будинків є кілька приватних басейнів, доступні для використання всім мешканцям комплексу.

На початку будівництва житлової площі житлового комплексу оцінювалися від 9,92 мільйонів до 27,8 мільйонів доларів за квартиру або 42,4 тисячі доларів за кв. м. На сьогоднішній день ціна за квадратний метр збільшилася на 32%, практично до 56 тисяч доларів.

Незважаючи на підняття цін в цьому житловому комплексі, загальна картина на ринку елітної нерухомості Сінгапуру дещо інша. Обсяг продажів розкішних апартаментів йде на спад. За достовірними даними компанії CB Richard Ellis, в II кварталі поточного року ціни на елітні будинки в Сінгапурі знизилася на 1,7%, а середня вартість оренди зменшилася на 1,9%.