«Новий обкомівський будинок» готується до введення в експлуатацію

В Донецьку триває будівництво нового житлового комплексу класу «преміум» на вулиці Артема, 155д, а він називається – «Новий обкомівський будинок». Цей житловий комплекс відрізняється своїм розташуванням – він знаходиться в історично привілейованому районі Донецька – у сквері імені Дегтярьова. Територіально це квадрат між вулицями Артема та Челюскінців.

Будівництво будинку знаходиться на завершальному етапі, його введення в експлуатацію заплановано на жовтень цього року. Але, після введення в експлуатацію буде виконано ще ряд робіт: будівництво футбольного поля, баскетбольного майданчика, дитячої ігрової зони.

Важливо відзначити, що на першому поверсі розміщені офісні приміщення. Можливо, забудовник буде їх продавати, це питання зараз вирішується. Є ймовірність, що на першому поверсі розміститься частково інфраструктура, якою зможуть користуватися мешканці.

Вартість квартир залежить від поверху, на нижніх поверхах квадратний метр коштує від 1 500 у.е, на верхніх – до 3 500 у.е. Всі квартири вільного планування.