Новий бізнес-центр зявиться цієї осені на Печерську

Девелоперська компанія «Трест Південзахідтрансбуд» (ПЗТБ) приступила до будівництва нового п’ятиповерхового офісного центру на Печерську. Окремо стояча будівля площею 1310 кв. м розташована в межах житлового комплексу «Печерський Квартал» по бул. Дружби Народів, 14-16. Проектом центру передбачена наземна парковка, а також можливість експлуатації підземних паркомісць комплексу.

Зручна транспортна доступність є одним з важливих переваг об’єкта. Офісна будівля знаходиться поруч з основними транспортними артеріями Києва.

Девелопером було прийнято рішення виставити на продаж офісні приміщення як єдиний об’єкт за ціною 2 490 000 дол. США, або поверхами, виходячи з вартості 1 900 дол. за квадратний метр.

За словами Михайла Артюхова, директора з продажу ЮЗТС, «заявлена ціна – адекватна ринку і є привабливою в престижному районі столиці. Покупець комерційної нерухомості, як правило, віддає перевагу тим приміщень, які мають потенціал зростання вартості в довгостроковій перспективі, тобто відповідають характеристикам якісного інвестиційного продукту. Що ж стосується нового офісного центру ЮЗТС, то він має високу ступінь ліквідності, в першу чергу, за рахунок вдалої локації».

Закінчення будівництва намічене на III-й квартал 2013 року.

Крім поточного проекту вже в найближчій перспективі девелопер розпочне будівництво ще одного бізнес-центру в межах столичного житлового комплексу «Панорама на Печерську» за адресою вул. Щорса, 44а.