Новий бізнес-центр зведуть на місці іподрому

Територія Київського іподрому вельми приваблива для будівництва комерційної нерухомості. Міська влада обіцяє натомість новий сучасний іподром.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов не виключає можливості розгортання будівництва на території Київського іподрому. За словами чиновника, виголошені в ефірі телеканалу «Київ», в даний час столична влада розглядає декілька проектів розвитку даного об’єкта.

Одним з варіантів є зведення великого бізнес-центру, названого Олександром Поповим «Київ-сіті». Глава КМДА вважає, що наявний ділянку цілком підходить для реалізації проекту, який напевно привернув би інтерес не тільки вітчизняних, але й закордонних інвесторів. При такому розвитку подій Київ не залишився б без іподрому — нову споруду звели б на іншому місці.

Разом з тим, доля історичного об’єкта ще не вирішена і буде розглядатися під час обговорення стратегії розвитку Києва до 2025 року. Як зазначив Олександр Попов, є плани і щодо збереження іподрому, передбачають реконструкцію будівлі у відповідності з сучасними вимогами до подібних споруд.