Новобудови в передмісті великих міст ростуть, як гриби після дощу

Станом на 1 березня 2013 року в Україні налічується 351 новобудова в приміській зоні біля обласних центрів.

Про це повідомив директор компанії «Реалекспо» Віктор Коваленко.

Він зазначив, що протягом року цей показник збільшився на 32% до 86 об’єктів.

За словами Коваленка, з 351 новобудови 150 введено в експлуатацію, 191 – у стадії будівництва, ще 20 новобудов проектуються, а в 29 будівництво призупинено.

Експерт зазначив, що за рік новобудови в передмісті з’явилися поблизу таких міст як Запоріжжя, Житомир і Суми. На даний момент новобудови будують або збудували біля 21 обласного центру.

Коваленко підкреслив, що 72% від загальної кількості приміських новобудов розташовані в Київській області, далі йдуть передмістя Львова і Одеси.

«Що стосується цінової політики, то середня ціна на приміські новобудови в Україні становить 631 долар за кв. м, що на 29 доларів менше, ніж у минулому році. При цьому, середня ціна квадратного метра найвища в Київській області (845 доларів), а найнижча – в Чернігівській області (450 доларів за «квадрат»). Найнижча ціна в Україні на квартири в новобудові в місті Бобровиця Чернігівської області (400 доларів за кв. м), а найвища – в Конча-Заспі під Києвом (1 тис. до 600 доларів за кв. м)», – поінформував директор компанії «Реалекспо».

Нагадаємо, що в приміській зоні столиці сьогодні налічується 253 новобудови.