Номери у готелях подорожчали у всьому світі

У поточному році у всьому світі зросли ціни на готельні номери.

У середньому туристу доводиться платити за проживання в готелі на 4% більше, ніж у 2011 р. Найбільший ріст цін спостерігався в Тихоокеанському регіоні.

Як пише prohotel.ru виявилося, що ціни за проживання в готельних номерах виросли саме в першому півріччі 2012 р. Проте експерти говорять про те, що ситуацію з підвищенням цін на готельні послуги не можна назвати песимістичною. Справа в тому, що в попередні роки ціни на готелі у всьому світі, навпаки, знижувалися.

Найбільше ціни на готельні номери виросли в країнах Тихоокеанського регіону. Туристам, які в цьому році захочуть розміститися в готелях Австралії, Французької Полінезії та Нової Зеландії, доведеться за проживання в номерах заплатити на шість відсотків більше, ніж у минулому році.

Так само в цьому році суттєво підвищилася вартість готельних номерів в Північній Америці. Зараз номери у північноамериканських готелях стоять, в середньому, на 5% дорожче, ніж у минулому році. Підвищення цін у готелях можуть відчути на собі також ті мандрівники, які захочуть відпочити в азіатських країнах. Згідно з даними досліджень, готельні номери в готелях азіатських країн подорожчали на 4%.

В Європі, країнах Латинської Америки і Близького Сходу вартість проживання в номерах практично не змінилася. В середньому ціни на готелі в цих країнах підвищилися на один відсоток. У деяких державах Європи, Близького Сходу і Латинської Америки в цьому році ціни на готелі, навпаки, знизилися. Експерти говорять про те, що причиною падіння вартості проживання в номерах у готелях низки європейських країн є економічна криза.