Незважаючи на літо, Євро-2012 і вибори, ринок нерухомості залишиться стабільним

Літо, Євро-2012 і парламентські вибори не особливо вплинуть на ціни на нерухомість.

Можливі тільки деякі невеликі сплески активності пов’язані з Євро-2012, які будуть мати тимчасовий характер.

На ринку накопичилася така кількість пропозицій, що навіть проведення кількох футбольних заходів світового масштабу, не зможе створити купівельний ажіотаж. Ось, якщо б активізувалися лояльні програми по кредитуванню (хоча б на рівні 10% річних), от тоді б виникло реальний інтерес до капіталовкладення в нерухомість. Вже спостерігаються реальні передумови до оптимістичними прогнозами.

По-перше, доходи населення повільно, але все ж підвищуються, що згодом дасть можливість кредитуватися. По-друге, деякі банки вже знизили процентні ставки на іпотеку до 15% річних, і це хороша тенденція. По-третє, вільні готівкові кошти, які можна вкласти, благо зараз є вибір ліквідних варіантів.

Говорячи про вибори, багато хто розуміє, що правлячі сили прийшли до влади не на один рік, і нічого особливого в політичній кон’юнктурі в цьому році не зміниться. До виборів національна валюта буде утримуватися, а соціальні програми поліпшуватися – типова поведінка для підвищення рейтингу перед виборами. Як показує досвід, життя після виборів. Не завжди передбачувана, але є!