Нерухомість тижня: особняк Turbillon Residence на Подолі

Елітний особняк Turbillon Residence, який знаходиться в самому серці Києва – на Подолі, став нерухомістю тижня за версією порталу Luxlux.net.

Загальна площа будинку — 1 203,2 кв. м

Площа земельної ділянки – 0,1 га

Кількість поверхів: 3 і мансарда

Адреса: Київ, Подільський район, Боричів Тік, 23 А

Родове гніздо

Елітний особняк Turbillon Residence знаходиться в прекрасному історичному місці – на Подолі. Будинок затишно розташувався на невеликій вулиці Боричів Тік, яка зберегла колорит XIX століття. 23А. Елітний будинок може стати шикарним і комфортним окремо для проживання забезпеченої сім’ї. Загальна площа цокольного поверху – 338,8 кв. м, висота — 3,10 м, загальна площа першого поверху – 356,3 кв. м; висота — 3,72 м, загальна площа другого поверху – 297,3 кв. м; висота — 3,7 м, загальна площа мансарди – 210,8 кв. м; висота — 3,5 м.

Загальні дані

Особняк Turbillon Residence готовий під чистову обробку. У будинку запроектований ліфт, гараж на чотири автомобілі, спа-зона з басейном, спортзал, сауна, камінний зал, приміщення для обслуговуючого персоналу і охорони.

Інтер’єр і декор

Парадні сходи і вітальня виконані в білих тонах, що дає відчуття простору. Стіни вітальні декоровані під благородний малахіт. Однак приміщення зовсім не здається холодним – гостям так і самим майбутнім господарям тут буде дуже затишно і тепло. А все завдяки каміна в англійському стилі. Також вітальню прикрашає скляний купол і красива кришталева люстра. Вітальня розділена на дві зони. Перша обставлена двома білими диванами, а друга витонченим гарнітуром кольору слонової кістки.

Кухня оформлена в прованському стилі. Вона декорована шпалерами вершкових відтінків, також дизайнери застосували матеріали білого кольору та кольору слонової кістки. Це приміщення покликане стати серцем будинку, адже тут має автентична пічка, облицьована білим кахлем. Також шикарно оформлена і ванна кімната – білий мармур, малахіт дадуть Вам відчути себе римським вельможею, який відвідав розкішні купальні.

Кабінет виконаний в англійському стилі – тут багато книжкових шаф, зручний стіл, а також великий диван, на якому можна відпочити після роботи. Мансарда, навпаки, декорована в стилі мінімалізму – тут явно витає дух Японії.

Luxlux.net вважає, що старовинний особняк з червоної киприча Turbillon Residence може стати справжнім родовим гніздом для представників сучасної української еліти.