Нерухомість спорт-індустрії зростає в обсягах

Експерти зазначають нове модне віяння на будівельному ринку. Популярність спортклубів, комплексів та фітнес-центрів зростає з кожним роком.

Модний і одночасно досить дорогий сегмент будівництва найбільш затребуваний в столиці України. Будівництво в регіонах менш розвинене, так як попит там мінімальний, знижувати ціни – не вигідно. Однак за даними проектно-інформаційної системи BAU-Data, будівництво спорт-об’єктів в регіонах виглядає досить багатообіцяючі.

У найближчому майбутньому очікується будівництво «Спортивного комплексу» в Черкасах. У проекті будівництва передбачено льодова арена, тренувальні зали, басейни.

У Запоріжжі, в парку Трудової Слави, в I кварталі 2012 р. планується зведення спортклубу – окремий 2-поверховий будинок, площею 5 тис. кв. м.

У Харкові до початку Євро – 2012 буде збудовано 3 клубу. В їх числі 4-поверховий клуб на вул. Героїв Праці, початок будівельних робіт намічається в 4 кварталі 2011 р.

Київ, у свою чергу, поповниться 4-поверховим комплексом, загальною площею 12 425 кв. м, у парку Дружби народів. В IV кварталі 2011 р. на вулиці Павла Тичини і Курнатовського розпочнеться будівництво ще двох спортивних комплексів.

Будівництво спортклубу – справа нелегка і витратна. Об’єкти спорт-індустрії, як правило, масштабні, відповідно вимагають продуманого підходу до вибору місця розташування. Для клієнтів спортклубів важливо територіальне розташування клубу, навряд чи хтось захоче їхати за межі міста після роботи. Крім того, важливим є архітектурні та дизайнерські особливості будівництва.

Крім того, сучасні спорткомплекси розраховані на великі капітали, проте інвесторів це не лякає, в силу популярності цього сегмента.