Нерухомість Швейцарії користується високим попитом у інвесторів

Інвестори збільшать покупки швейцарської нерухомості, рятуючись від кризи.

Іноземні інвестори збільшать покупки нерухомості в Швейцарії в найближчі місяці. Стабільна ситуація в економіці країни, стійкість перед кризою в Єврозоні забезпечать привабливість швейцарського ринку.

Консалтингова компанія Knight Frank назвала стабільну економічну ситуацію і сприятливий режим оподаткування головними факторами привабливості ринку нерухомості Швейцарії, повідомляє PropertyWire. Заможні інвестори збільшать покупки швейцарських активів в найближчі місяці, щоб захистити капітал від наслідків кризи в Єврозоні.

За даними Knight Frank, сьогодні 573 000 мільйонерів живуть у Швейцарії. До 2020 року їх число в країні зросте на 52%. У найближчі роки девелопери збільшать будівництво дорогих будинків і курортних об’єктів у цій країні, щоб задовольнити зростаючий попит.

Фахівці Knight Frank підкреслили, що іноземні інвестори стикалися з дефіцитом якісних житлових об’єктів у Швейцарії до недавнього часу. Багато покупці хочуть придбати будинки, які не поступаються в розкоші елітарного житла в Лондоні, Нью-Йорку та Гонконгу. Будівельні компанії завершили роботу над кількома житловими комплексами в поточному році, що допоможе ліквідувати дефіцит дорогих об’єктів.

Компанія Knight Frank очікує подальше зростання попиту на елітарну нерухомість в Швейцарії. Економіки азіатських країн, Бразилії і Росії будуть зростати високими темпами в найближчі роки. Вихідці з країн стануть основними гравцями швейцарського ринку дорогого житла.

Недавнє рішення Національного банку Швейцарії девальвувати франк забезпечить привабливість активів у цій країні для іноземців в короткостроковій перспективі. Зниження обмінного курсу швейцарської валюти вже привернуло в країну велику кількість туристів і покупців нерухомості з Великобританії.