Нерухомість Бразилії буде дорожчати до 2017 року

Міжнародні інвестори зосередилися на бразильському ринку нерухомості з-за побоювань вибуху спекулятивного міхура на ринку нерухомості Китаю, куди вони регулярно вкладали свої кошти.

Експерти також вважають, що інвесторам варто вкладати свої гроші в бразильський ринок, оскільки він буде зростати ще кілька років.

Як пояснив директор консалтингової компанії Consul Patrimonial Маркус Вінісіус де Олівейра, в даний час інвестиції в бразильські фонди нерухомості залишаються кращим способом отримати вигоду від буму на місцевому ринку. За його словами, нерухомість цієї країни швидкими темпами дорожчає вже протягом 5 років.

У свою чергу, керуючий фонду Alpine Emerging Markets Real Estate Fund Джоель Уеллс підтримав цю думку. Його фонд з активами 356 млн. дол. інвестує кошти в будівельні компанії Бразилії і, незважаючи на довгострокову привабливість інвестицій в бразильський ринок нерухомості, фонд Уеллса продемонстрував негативну прибутковість за 2011. Керуючий фонду пояснює це уповільненням економічного зростання в Бразилії і борговою кризою в Єврозоні.

Він пояснює, що ціни на нерухомість Бразилії знижувалися в останні місяці, проте не суттєво. Крім того, зростання цін зберігається в річному обчисленні. Уряд Бразилії отримало можливість знизити облікову ставку, що, в свою чергу повинно спричинити за собою зростання іпотечного кредитування.

Сьогодні основний попит на бразильську нерухомість створює населення країни

Директор компанії Consul Patrimonial пояснив, чому бразильський ринок буде рости до 2017 року. У 2014 році Бразилія проведе чемпіонат світу з футболу, а в 2016 році Олімпійські ігри. Зведення будинків, готелів і об’єктів інфраструктури забезпечить приплив закордонних капіталовкладень.