Названий самий «торговий» місто України

Самий насичений торговельною нерухомістю місто України – Чернівці.

Про це заявив керуючий партнер компанії UTG Віталій Бойко.

Такий показник відзначався відразу по двом різним способам оцінки – співвідношенню обороту до площ, а також кількістю торговельних площ до кількості населення.

«Якщо дивитися на співвідношення роздрібного торговельного обороту до торговельних площ, представлених у місті, сьогодні одними з найбільш насичених торговельною нерухомістю українських міст є Чернівці, Херсон і Миколаїв», – зазначає представник UTG.

Також експерт назвав найбільш ненасичені міста України. Ними стали – Київ, Львів, Кіровоград, Чернігів і столиця АР Крим – Сімферополь.

На його думку, хоча не всі перераховані міста будуть цікаві для мережевих рітейлерів, запропонований спосіб оцінки насиченості більш точно відображає ситуацію, ніж традиційний.

«Зрозуміло, що не всі з цих перерахованих вище міст є привабливими для входу в них мережевих рітейлерів, але нам здається, що показник співвідношення роздрібного товарообігу до кількості торгових площ – більш адекватний, ніж показник співвідношення кількості торгових площ до кількості жителів того чи іншого міста, який часто використовують, оцінюючи насиченість ринків торгової нерухомості», –підкреслив Бойко.

Раніше інший експерт назвав Дніпропетровськ самим насиченим торговельною нерухомістю містом. При цьому, за його словами, жоден з торгових центрів Дніпропетровська не працює ефективно.