Названий самий надійний ринок нерухомості

Німеччина названа країною з найбільш привабливим для інвесторів ринком нерухомості.

В огляді на основі опитування компанії CBRE зазначається, що найбільшу перевагу на ринку нерухомості інвестори віддали Німеччині – 35%. На другому місці Великобританія – 24% голосів.

Як відзначають експерти, популярність Німеччини відображає настрої інвесторів, які побачили, що ймовірність розпаду єврозони зменшується. У зв’язку з цим, багато стали вкладати кошти або в стабільну Німеччину, або в Великобританію.

При цьому в рейтингу міст Лондон залишається найбільш привабливим для інвестицій. За ним слідує Мюнхен.

У компанії додають, що інвестиції в європейську нерухомість за останній час розділилися на 2 різні категорії. Американські інвестори прагнули купувати портфелі прострочених кредитів проблемних активів периферійних економік, таких як Ірландія та Іспанія, в той час як інвестиції з національних фондів добробуту, пенсійних фондів та інших приватних инвестструктур в основному надходили в Лондон, Париж і Мюнхен.

Експерти також відзначають тенденцію до розвороту інвестицій в бік промислового сектора. Із 360 опитаних інвесторів 20% відзначили ефективність інвестицій в логістику та складські приміщення. Популярними залишилися також інвестиції в онлайн-торгівлю та офісні площі.