Названо місто-лідер за вартістю оренди торгових площ

Гонконг залишається світовим лідером за вартістю оренди торговельних площ.

Про це йдеться в дослідженні Міжнародної консалтингової компанії CBRE.

Фахівці компанії пояснюють це великим потоком туристів і зростаючими доходами населення, які, в свою чергу, стимулює попит на торгові площі серед міжнародних fashion-ритейлерів і ритейлерів сегмента люкс.

Згідно з дослідженням, сьогодні орендні ставки на торговельні приміщення в Гонконгу становлять 3466 дол./кв. м/міс. На другому місці за вартістю оренди торговельних площ виявився Нью-Йорк. Тут ціна оренди становить порядку 2220 дол./кв. м/місяць.

Тим відсутність в обох містах за перший квартал 2012 року відзначений значний ріст орендних ставок, відзначають експерти.

Також в п’ятірці лідерів, як і раніше залишаються Сідней (997 дол./кв. м/місяць), посівши третє місце в рейтингу, Токіо на четвертому (919 дол. /кв.м/місяць), і Лондон замикає п’ятірку лідерів, де в результаті високого зпроса на торгівельні площі з найкращим місцем розташування у районі West End, річна орендна ставка виросла на 5,6% (858 дол./кв. м/місяць).

В цілому на світовому ринку ціна оренди торгових приміщень в першому кварталі 2012 року залишилася без істотних змін, піднявшись лише на 0,8%.Експерти пояснюють це стриманим споживчим попитом і присутністю обережності у ритейлерів на тлі побоювань щодо боргової кризи ЄС і слабкого економічного зростання.