Названі найкращі аеропорти світу

Аеропорт вже давно перестав бути лише транспортним вузлом. Він перетворився в місце, де можна відпочити, зайнятися шопінгом або знайти будь-яку розвагу на свій смак. Виявилося, що в кількох аеропортах світу це виходить робити найкраще.

Провідний оглядач авіапослуг Skytrax назвав найкращі аеропорти світу. Про це повідомляє CNN.

Компанія виявляє переможців в різних номінаціях на основі щорічних досліджень, які проводяться протягом 10 місяців і в яких беруть участь понад 12 мільйонів пасажирів.

На першому місці аеропорт Чангі ” в Сінгапурі. Вже четвертий раз він стає кращим аеропортом світу. Для мандрівників доступні безкоштовний інтернет, цілодобові магазини, зони відпочинку, спортивний зал, басейн, дитячий майданчик і оранжереї.

Туристи кажуть, що тут можна виспатися не гірше, ніж у своєму ліжку. Існують навіть зручні крісла з будильниками для тих, хто боїться проспати свій рейс.

Друге місце дісталося аеропорту «Інчхон» в Південній Кореї. Аеропорт максимально комп’ютеризовано, навіть паспортний контроль пасажири можуть пройти з допомогою спеціального терміналу, що економить чимало часу. Працює музей національної культури. Є також СПА, сауна, сади і навіть каток.

Третю позицію в рейтингу зайняв амстердамський аеропорт Схіпхол, який пасажири всього світу люблять за особливий комфорт. Тут можна подивитися фільм у кінотеатрі, розслабитися в зоні відпочинку і навіть поспати. Працює казино, а закохані можуть укласти шлюб прямо в аеропорту.

ТОП-10 кращих аеропортів світу

1. Аеропорт “Чанги” (Сінгапур)

2. Аеропорт “Інчхон” (Південна Корея)

3. Аеропорт “Скіпхол” (Амстердам)

4. Міжнародний аеропорт Гонконгу

5. Міжнародний аеропорт Пекіна

6. Мюнхенський аеропорт

7. Цюріхський аеропорт

8. Міжнародний аеропорт Ванкувера

9. Міжнародний аеропорт Токіо (“Ханеда”)

10. Лондонський аеропорт “Хітроу”