Названі міста з найвищою вартістю оренди нерухомості

Падіння цін на нерухомість у світі змусило багатьох інвесторів шукати додаткові способи заробити на житлових об’єктах.

Фахівці Global Property Guide визначили регіональні ринки, які забезпечують високий рентний дохід.
Видавництво Global Property Guide (GPG) визначив найбільш перспективні ринки нерухомості світу з точки зору отримання рентного доходу. Фахівці вивчили ринкову ситуацію у найбільших містах планети по вартості оренди житла, ціни на будинки, політичної та економічної ситуації в державі.

Експерти GPG склали рейтинг інвестиційної привабливості міст світу за результатами дослідження. Цей рейтинг буде регулярно оновлюватися. Кожне місто отримав оцінку від однієї до п’яти зірок у відповідності з довгостроковою привабливістю місцевого ринку рентної нерухомості. Середня річна величина прибутковості інвестицій у житлові об’єкти стала ще одним критерієм ранжування міст.

Столиця Перу-Ліма стала найбільш привабливим містом світу за версією GPG. Місцева житлова нерухомість приносить власнику рентний доход у розмірі 10,56% в рік. Політична і економічна обстановка в Перу залишається сприятливою для довгострокових інвестицій, що знайшло відображення в максимальній оцінці в рейтингу. Інвестори повинні звернути увагу на податок на рентний дохід, величина якого становить 30% за законами Перу.

Панама-сіті, столиця Панами, став другим містом в рейтингу GPG. Місцева нерухомість приносить власникам рентний дохід, що перевищує 9% від вартості об’єкта в рік. Столиця Багамських островів Нассау, головні міста Йорданії та Малайзії Амман і Куала-Лумпур також увійшли до числа лідерів рейтингу найбільш перспективних ринків за даними GPG.