Населення Пальма Джумейра домоглися відстрочки оплати доступу до пляжу

Орендарі престижних квартир на штучних островах Пальма Джумейра (Дубаї) отримали право на відстрочку оплати доступу до пляжу.

Девелоперська компанія Nakheel перенесла на пізніший термін введення обов’язкових платних карт, що дозволяють мешканцям користуватися басейном, спортивним залом і пляжами.

Компанія Nakheel, яка є власністю емірату Дубай, пішла на поступки орендарям і власникам квартир в розкішному комплексі Пальма Джумейра, повідомляє Arabian Business. Девелопер запропонував квартиронаймачам надати документи для отримання тимчасових безкоштовних пропусків у басейни і на пляжі комплексу. Гості будуть змушені оплачувати дані зручності.

Творці штучного архіпелагу Пальма Джумейра кілька місяців ведуть переговори з орендарями квартир. Порядок використання басейнів, спортивних залів і пляжів залишається головним предметом спору.

Компанія Nakheel, давно мала намір зробити пляжі архіпелагу платними, наполягає на внесенні додаткової плати за право відвідування даних об’єктів. Орендарі вважають, що вартість використання пляжу, басейну та спортивного залу входить у плату за апартаменти.

Земельний департамент Дубая відкрив банківський рахунок, який мешканці зможуть використовувати для погашення заборгованості перед компанією Nakheel. Гроші будуть депонуватися до закінчення спорів про порядок використання пляжів та басейнів штучного архіпелагу. Земельний департамент наполягає на вільному доступі орендарів до всіх зручностей до закінчення розглядів.

Компанія Nakheel планує брати з мешканців плату в розмірі 5000 дирхамів (близько 1350 доларів США) на рік за використання басейнів і спортивних залів. Забудовник хоче зробити пляжі та ігрові майданчики комплексу Пальма Джумейра доступними для всіх охочих на платній основі.

Керівник Nakheel Алі Лутах заявив у листопаді поточного року, що компанія має право розпоряджатися територією архіпелагу на свій розсуд. Пан Лутах сказав, що орендарі повинні уважно читати договори.