Найдорожчі квартири Києва

У жовтні 2011 року найдорожчу квартиру в Києві можна купити за $12 млн. Для порівняння – найдорожча квартира Москви у вересні коштувала $30 млн.

За даними аналітиків порталу Slando, найдорожчими квартирами цього місяця стали:

1. Восьмикімнатна дворівнева квартира, розташована в ЖК “Панорама” на Великій Житомирській, 20. З вікон відкривається вид на Андріївський узвіз, урочище Гончарі-Кожум’яки, Поділ і київські мости. Житлова частина комплексу знаходиться у другому ряді від проїзний магістралі, що дозволяє віднести цей проект до категорії преміум. Квартира загальною площею 604 кв. м продається без обробки.
Вартість – 12 млн. у.е.

2. Шестикімнатна квартира в клубному будинку на Десятинній, 11. Будинок був зданий в експлуатацію рік тому. Як зазначає автор оголошення, розгледіти в цій будівлі новобудову непросто: будинок будували під старовину, в стилі, який любили київські архітектори в кінці XIX століття. Але схожість обмежується лише зовнішнім виглядом, «начинка» цілком відповідає нинішньому часу. Дореволюційним стандартам з «нутрощів» відповідають лише стелі – їх висота 3,3 м. З вікон відкривається вид на Андріївську церкву, Андріївський узвіз, Михайлівський і Софійський собори, Поділ і набережну. Площа квартири, що продається, становить 578 кв. м.
Вартість – 11,5 млн..е.

3. П’ятикімнатна квартира в будинку, розташованому в Маріїнському парку на Грушевського, 9а. Загальна площа становить 500 кв. м. Вид на Маріїнський парк, Міський сад та Петровську алею. Унікальність цього місця полягає не стільки в його красі і розташуванні, скільки в оточенні. Тінисті алеї, що розтягнулися вздовж вул. Грушевського, виходять прямо до будівлі Верховної Ради України і найкрасивішому ансамблю Маріїнського палацу, який нині слугує Церемоніальною резиденцією Президента країни», – йдеться в оголошенні.
Вартість – 9 млн. в.е.

4. Десятикімнатна квартира, яка знаходиться в будинку на Грушевського, 9а. Розташована на 5 поверсі, загальна площа становить 640 кв. м. Привабливість квартири в тому, що вдома розташований в парковій зоні на схилах Дніпра, біля Маріїнського парку, Верховної ради, Адміністрації Президента. Чудовий вид на Дніпро, Маріїнський парк і Лавру.
Вартість – 8,96 млн..е.

5. Елітний однокімнатний пентхауз на Лесі Українки, 7-9. Загальна площа складає 1079 кв. ме. Крім приміщення, продається також 10 підземних паркінгів.
Вартість – 8,05 млн..е.