Найдорожчі для оренди квартири в Москві

Фахівці компанії Penny Lane Realty склали рейтинг найдорожчих квартир столиці РФ, що пропонувалися в оренду в III кварталі 2011 року.

Перше місце зайняв об’єкт, за який власник просить 80 тисяч доларів в місяць.

Дворівневі апартаменти площею 450 квадратних метрів розташовані на Трубній вулиці, будинок 23. В квартирі є п’ять спалень, три ванні кімнати, дві столові, сигарна кімната, кабінет і чотири гардеробні кімнати. Авторський дизайн виконаний в палацовому стилі. Разом з апартаментами здаються чотири машиномісця в підземному паркінгу.

Другу і третю позицію розділили квартири, які пропонуються за 50 тисяч доларів в місяць. Загальна площа восьмикомнатной квартири в дореволюційному будинку на Стрітенському бульварі (будинок 6, будова 1) складає 400 квадратних метрів. Ремонт виконаний із застосуванням мармуру, дерева та шкіри. У квартирі також є камін. Квартира площею 630 “квадратів” розташовується в триповерховому особняку в Шубинском провулку (район Арбата). Варто відзначити, що об’єкт здається без меблів.

На четвертій сходинці опинилася трирівнева квартира на П’ятницькій вулиці. Щомісячна оренда житла площею 300 квадратних метрів обійдеться в 40 тисяч доларів. П’яте місце посіла шестикімнатна квартира на проспекті Вернадського, сдающаяся за 39,9 тисячі доларів в місяць. Площа житла з відкритою терасою і зимовим садом становить 520 квадратних метрів.

На шостій позиції знаходиться квартира на Великій Галявині (площа – 400 “квадратів”, ставка оренди – 39 тисяч доларів), на сьомий – п’ятикімнатні апартаменти в Барыковском провулку (200 квадратних метрів, 37,2 тисячі доларів). Восьму-дев’яту сходинку поділили дворівневий пентхаус на Звенигородської вулиці (220 квадратних метрів) і квартира на Таманської вулиці (420 квадратних метрів), що пропонуються за 35 тисяч доларів. Замикають рейтинг апартаменти площею 206 квадратних метрів в елітному будинку “Агаларов Хаус” на Великій Грузинській вулиці (30 тисяч доларів на місяць).

За даними компанії Blackwood, за підсумками першого півріччя середня вартість оренди елітного житла в Москві становила 8300 доларів в місяць, що на 5 відсотків перевищує показник на початок року. Лідерами за середнім рівнем орендної плати протягом усього півріччя були райони Якиманка і Хамовники.