Найдорожча квартира в Києві коштує 12 млн. доларів

Київ завжди бив рекорди за вартістю нерухомості. І ось інформагентство ЛІГАБізнесІнформ, посилаючись на оголошення на Slando, склало рейтинг п’яти найдорожчих столичних квартир, які продаються.

В цілому, у вересні поточного року вартість продаваних квартир коливалася в інтервалі від $15 тис. до $12 млн.

1 місце.

Восьмикімнатна дворівнева квартира, розташована в новому будинку на Великій Житомирській. З вікон відкривається вид на Андріївський узвіз, урочище Гончарі-Кожум’яки, Поділ і київські мости. Квартира загальною площею 604 кв. метрів продається без обробки. Вартість – $12 млн.

2 місце.

Великий пентхаус в новому будинку на вулиці Десятинній. Будинок під постійною охороною та відеоспостереженням, обладнаний автономною котельнею і генератором. З вікон відкривається вид на історичний центр Києва. Загальна площа – 578 кв. метрів, висота стелі – 3,3 метра. Без внутрішньої обробки.
Вартість – $11,5 млн.

3 місце.

П’ятикімнатна дворівнева квартира в новому будинку по вул. Грушевського, розташована на 12-му поверсі 20-поверхового будинку. Загальна площа становить 500 кв. метрів. Вид на Маріїнський парк, Міський сад та Петровську алею. В квартирі зроблений ремонт з оформленням інтер’єру в класичному стилі.
Вартість – $9,3 млн.

4 місце.

Трирівневий пентхаус з терасою на даху, розташований в новому клубному будинку в центрі Печерська. Десять кімнат загальною площею 741 кв. метрів, без оздоблення, з власним басейном на просторій відкритій терасі. З вікон відкривається панорамний вид на весь Київ. Вартість – $7,4 млн.

5 місце.

П’ятикімнатний пентхаус в новому клубному будинку на Мічуріна, розташованому в заповідній зеленій зоні Києва. З вікон відкривається вид на набережну Дніпра. Загальна площа квартири – 508 кв. метрів у вільному плануванні без обробки. У будинку передбачено 1000 кв. метрів громадських площ: дитячий майданчик, лобі, фітнес-зона, зона гриль і басейн на даху будинку з просторою терасою для шезлонгів.
Вартість – $5 млн.