Найдешевші квартири Києва

Найдешевші квартири столиці розташовані на Лісовому просп. та вул. Курбаса.

За даними аналітиків порталу Slando в жовтні на сайтах нерухомості було розміщено близько 68 тис. оголошень про продаж квартир у Києві та Київській області. Середня вартість пропозицій коливається в діапазоні від $60 тис. до $90 тис.

При цьому можна зустріти варіанти як в межах $20 тис., так і перевищують кілька мільйонів суми за житло.

Що стосується нижньої межі вартості житла, то найдешевші квартири Києва виглядають так:

1 місце. Однокімнатна квартира на проспекті Лісовому загальною площею 22 кв. метри. Житлова площа становить 15 кв. метрів, а площа кухні – 6,5 кв. метрів. Розташована на п’ятому поверсі дев’ятиповерхового будинку. Продається за договором довічного утримання. Власник – пенсіонер у віці 60 років.
Вартість – $14 тис.

2 місце. Однокімнатна гостинка по вул. Курбаса загальною площею 21 кв. метр, розташована на другому поверсі. Продає житло жінка похилого віку (70 років) за договором довічного утримання.
Вартість – $14 тис.

3 місце. Однокімнатна гостинка на Борщагівці (вул. Тулузи) загальною площею 20 кв. метрів. Житлова площа – 12 кв. метрів, кухня – 4 кв. метри. Розташована на 3 поверсі дев’ятиповерхового будинку. Продається за договором довічного утримання.
Вартість – $15 тис.

4 місце. Кімната в шестикімнатній комунальній квартирі по вул. Туполєва, 16а на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа становить 11 кв. метрів. Як зазначає автор оголошення, місця загального користування в квартирі в хорошому стані.
Вартість – $17,5 тис.

5 місце. Однокімнатна квартира в районі станції метро Шулявська загальною площею 30 кв. метрів. Житлова площа – 18 кв. метрів, кухня – 5 кв. метрів. Продається за договором довічного утримання.
Вартість – $18 тис.