Найближчим часом котеджі дорожчати не будуть

Вартість котеджу залежить від багатьох чинників: його розмір, матеріали, з яких він побудований, і звісно ж, місцевість.

Вартість заміського котеджу залежить від його розміру, матеріалів та звісно ж території. Як і раніше, під Києвом найдорожчим залишається Обухівський район. За квадратний метр помешкання тут доведеться викласти майже півтори тисячі доларів. Зекономити можна, оселившись поблизу Сквири. 210 умовних одиниць за квадратний метр – і будинок ваш. Популярною залишається і 30-кілометрова зона навколо столиці.

“У нас всё-таки люди идут к более экономному жилью. Котеджи, которые пользуются самым большим спросом, площадь их – это порядка 150, максимум 200 квадратных метров”, – розповідає фахівець із нерухомості Віктор Несин.

Втім, придбати котедж це лише півсправи. Найбільше вкладень потребує обслуговування будинку, комунікацій та щомісячну плату за охорону містечка. Аби привабити клієнтів та розпродати порожнє житло, у ньому роблять ремонт.

“Сейчас уже конкуренция состояний, конкуренция ремонтов, инфраструктуры. Всё рассматривается. Все вопросы проживания рассматриваются достаточно внимательно покупателем”, – каже рієлтер Олександр Андрєєв.

Робити довгострокові цінові прогнози фахівці не беруться. Втім кажуть, найближчим часом заміські котеджі навряд чи подорожчають.