Найбільший ТРЦ Криму готується до відкриття

Перша черга торгово-розважального центру буде готова до відкриття в березні 2012 року.

У Сімферополі, на Євпаторійському шосе, 8 йде підготовка до введення в експлуатацію найбільшого ТРЦ в Криму. Загальна площа нового ТРЦ становить 55 тисяч кв. м, з них 20 тисяч кв. м – площа першої черги.

Девелопером проекту є “Кримська девелоперська компанія”. Компанія UTG виступила розробником концепції, ексклюзивним агентом зі здачі площ, а також веде переговори про передачу об’єкта в довірче управління компанії.

Зі слів директора UTG Євгенії Локтіонової, це перший гіпермаркет на півострові, якому під силу обслужити роздрібних і бізнес покупців. В основному ТРЦ буде орієнтований на курортну індустрію. На даний момент в Криму немає успішно працюють гіпермаркетів такого формату, тому новий торгово-розважальний центр зможе по-справжньому здивувати відвідувачів. Варто відзначити, що над архітектурною та дизайнерською концепцією проекту веде роботу одна з провідних архітектурних майстерень.

На даному етапі компанія UTG закінчує набір орендарів для першої черги ТРЦ, сьогодні показник заповнюваності площ гіпермаркету складає 90%. Основним якірним орендарем першої черги стане дебютний в республіці Крим гіпермаркет Fozzy, загальна площа якого складе 10 000 кв. м.