Найбільш вдале вкладення грошей в Україні – інвестування в нерухомість

Хоч і рідко, але іноді ми стикаємося з питанням – куди подіти несподівано звалилися на голову гроші – це може бути великий виграш у лотерею або ж несподівана спадщина.

Експерти відзначають, що на даний момент найбільш вдалий варіант, який дозволяє грошам працювати – це інвестування в нерухомість. Справа в тому, що в рейтингах надійності збереження і примноження капіталу нерухомість залишається безумовним лідером, навіть незважаючи на те, що в деяких країнах світу ціни на житло впали. Тим не менш, в Україні ця тенденція не дуже сильна, а по-друге, в самій Україні практично більше не залишилося варіантів для цього.

Банківська система настільки ненадійна, що навіть самі банкіри не приховують свого тяжкого становища. Відповідно, якщо мова піде про велику суму грошей, то класти її на депозит досить ризиковано, оскільки можна не заробити, а навпаки, втратити все відразу.

Куплена нерухомість не повинна простоювати, інакше вона буде приносити одні збитки, особливо після введення податку на нерухомість. Тому хорошим рішенням буде його здача в оренду. Тут потрібно підходити розумно. Немає сенсу купувати житло для оренди в маленьких містах, хоча воно там і є дешевим, але воно неперспективно. Ніхто не буде орендувати квартиру в місті, в якому немає роботи, або він не є туристичним центром.

Найбільш перспективними для вкладень у нерухомість експерти зараз називають Київ і Львів. Київ, ясна річ, є столицею, де сконцентровані основні фінансові та міграційні потоки, а Львів – найбільш вдало реалізована туристична інфраструктура країни, де потік туристів такий, що будь-яка квартира в центрі, приведена в порядок і виглядає належним чином приносить гроші, і чималі.

При цьому є різниця – в Києві популярна оренда довгострокова, в той час як Львів більш перспективний для подобової здачі житла в оренду.