Набув чинності закон про надання ВНП покупцям нерухомості в Іспанії

Витративши €500 000, будь-який іноземець може отримати дозвіл на проживання в країні.

В Офіційному державному бюлетені (BOE) опублікований і набув чинності Закон про підприємництво, який включає в себе нормативи видачі посвідки на тимчасове проживання, повідомляє Noticia.ru.

За новими правилами, отримати іспанська ВНП зможе іноземець, який купив нерухомість або зробив велике вкладення в економіку країни. Такими вважаються:

1. Купівля державного боргу Іспанії на суму €2 млн і більше, покупка акцій іспанських компаній або розміщення депозитів в місцевих банках на аналогічну суму.
2. Покупка нерухомості в Іспанії за ціною €500 000 і вище. Заявник повинен підтвердити факт здійснення операції з нерухомістю, не має жодних боргів, при цьому частина вкладеної суми може бути спрямована на їх погашення.
3. Реалізація на території Іспанії бізнес-проекту, який повинен пройти відповідну акредитацію і відповідати хоча б одній з наступних вимог:

  • створення робочих місць;
  • інвестиції, які матимуть важливе соціально-економічний вплив;
  • важливий внесок у наукові і технологічні иинновации.

Перша резидентська віза буде діяти протягом одного року. Потім іноземці отримають ВНП строком на два роки. А вже після цього вони зможуть подати запит про оновлення ВНП для інвесторів, який буде діяти протягом тих же двох років.