На земреформу бюджетом-2013 передбачено 222 млн. грн

Закон “Про Державний бюджет України на 2013 рік” передбачено на реалізацію бюджетної програми “Проведення земельної реформи” 221,777 млн грн.

З них Державне агентство земельних ресурсів України планує спрямувати на проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності 118,825 млн грн, на виконання робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів — 2,6 млн грн, демаркацію державного кордону — 460 тис. грн, ведення Державного земельного кадастру — 99,892 млн грн.

“При цьому не враховано потребу в сумі 169,04 млн грн на проведення робіт з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності, в результаті якої оновлюються та вносяться до Державного земельного кадастру відомостей про стан земель, розміри та кількість земельних ділянок, що дозволить створити реальний інструмент контролю за змінами, що відбуваються”,— зазначають у прес-служба Держземагентства.

Крім того, парламентарі на топографо-геодезичні та картографічні роботи, демаркації та делімітації державного кордону передбачили видатки загального фонду державного бюджету в сумі 20,725 млн грн. Причому не враховані видатки у сумі 36,68 млн грн для створення Національної системи геодезичного звіту.

Закон “Про Державний бюджет України на 2013 рік” також передбачає Держземагентству витрати в сумі 903,717 млн грн. Однак відомству для забезпечення оплати праці працівників відповідно до чинного законодавства, забезпечення розрахунків за комунальні послуги, своєчасне і якісне створення та ведення Державного земельного кадастру, а також для виконання повною мірою поставлені перед ним завдання потрібні додаткові кошти.