На Тернопільщині оновлюють оцінку землі

Землевпорядники Тернопільської області проводять оновлення нормативної грошової оцінки земель у 777 обласних населених пунктах.

З початку 2013 року землевпорядники регіону уклали 614 угод по проведенню робіт з актуалізації оцінки, з яких 163 – перехідні угоди з минулого року. Також проводяться роботи з укладення та реєстрації ще 12 угод.

Як повідомили в прес-службі Держземагентства, співробітниками органів земресурсів Борщівського, Зборівського та Підволочиського районів Тернопільської області було завершено оновлення грошової оцінки земель населених пунктів. Ними також було передано відповідні документації до затвердження органам місцевого самоврядування.

Як повідомляється, всього по 3-м районам було затверджено 132 технічні документації, складає близько 17 відсотків від загальної кількості населених пунктів Тернопільської області, в яких необхідно оновити нормативну грошову оцінку земель.

У Держземагентстві відзначили, що в 2013 році на пленарних засіданнях органи місцевого самоврядування затвердили 481 технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

В цьому році спеціалісти відділу державної експертизи оцінили позитивно і передали в дозвільний центр 697 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Тернопільщини, ще 24 документації перебувають на Державній землевпорядній експертизі.