На ринку торгової нерухомості експерти відзначають пожвавлення

Вітчизняний ринок торговий нерухомості подолав наслідки фінансово-економічної кризи і вийшов зі стану застою.

Директор компанії “Українська торгова гільдія” Євгенія Локтіонова повідомила про поліпшення загальної ситуації на ринку торговельної нерухомості. Не дивлячись на те, що в цьому році Україна втратила свої позиції за індексом світової конкурентоспроможності і опустилася з 82 на 89 місце.

Український ринок нерухомості вийшов зі стану стагнації і продовжує розвиватися. Зі слів директора УТГ, на даний момент продовжують будуватися тисячі торгових площ.

Зараз багато хто побоюється другої хвилі кризи, однак навіть це не лякає забудовників комерційних об’єктів, торгові та офісні центри продовжують будуватися. При цьому Е. Локтіонова зазначила, що характерним для українського ринку торгової нерухомості є те, що 80% інвесторів є вітчизняними.

Зведення достатньо великої кількості нових об’єктів торговельної нерухомості також зазначає директора Департаменту торговельної нерухомості компанії «Colliers International» (Україна) Ігор Заболоцький. За його словами, на сьогоднішній день торгова нерухомість є локомотивом комерційної нерухомості, про це свідчить досить високий попит орендодавців торгових площ.