На Подолі починається незаконне будівництво великого житлового комплексу

Про це заявив Глава Київської міської ради з питань культури і туризму Олександр Бригинець, він також стурбований тим, що квартири цього житлового комплексу, що носить назву «Лісова палітра», вже продаються.

«Я їжджу в метро і бачив рекламу з оголошенням щодо продажу квартир в згаданому житловому комплексі, хоча насправді будинки ще не побудовані. Виникає підозра, що майбутніх «мешканців» цього житлового комплексу чекає «Еліта-Центр – 2», – заявив Бригинець.

За словами депутата, покупці вже витрачають гроші, але, виходячи з норм законодавства, ці будинки не можуть бути побудовані. Відповідно до чинного Генерального плану Києва до 2020 року ділянка по вулиці Сошенка, 33, призначений під «вибіркову індивідуальну забудову» (малоповерхову).

Саме тому будь-які висотні забудови на цій території є незаконними. Разом з тим, тут планується будівництво шести 25-поверхових будинків та двох дев’яти і п’ятиповерхових будинків.

«Проти зведення цих будинків виступають члени Спілки художників, аспіранти Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, які займають творчі майстерні в особняку за цією ж адресою (вул. Сошенка, 33)», – зазначив Бригинець.

Крім того, повідомив він, існує припис Інспекції Держархбудконтролю у місті Києві щодо припинення підготовки будівельних робіт з будівництва житлових будинків за згаданою адресою.

У прес-службі Бригинця повідомили, що зазначена земельна ділянка площею 2 га була надана Національній спілці художників України рішенням Київради № 1072/1733 у 2007 році для будівництва та експлуатації житлових будинків з вбудованими творчими майстернями, але нині там почалися підготовчі роботи для зведення восьми багатоповерхових будинків.