На Печерську почалося будівництво клубного будинку «Chelsea Tower»

На Печерську, по вул. Димитрова, 2 почалося будівництво нового клубного будинку «Chelsea Tower». Планується побудувати 23-поверховий будинок із загальною житловою площею понад 9 000 кв. м. Девелопером проекту є будівельна група «Geos», яка взяла на себе всі етапи реалізації – від стадії проектування до продажу.

Назва будинку підібрано завдяки вражаючому географічному подібності зі справжнім лондонським Челсі. Він знаменитий своїм стадіоном «Стемфорд Брідж» і стародавнім військовим госпіталем. У свою чергу, «Chelsea Tower» розташований прямо біля стадіону «Олімпійський» і головного військового госпіталю Києва. Крім того, Челсі – один з найбільш респектабельних і дорогих районів столиці Великобританії, те ж саме з повним правом можна заявити про Печерську.

У проекті будинку фахівці спробували втілити всі найкращі традиції вікторіанської архітектури, властиві нерухомості лондонського Челсі, разом з тим, не забувши про будівельних тенденції сучасного Лондона. Фасад 23-поверхового будинку буде виконаний в стриманій пісочно-коричневої колірній гамі, бездоганний стиль якого підкреслює ступінчаста верхня частина будинку, декоровані ліпниною.

«Зараз активним ходом йде перший етап будівництва. Сьогодні ми вже вбили 61-му палю, – розповів головний інженер будівельної компанії GEOS Богдан Гобелецький. – На даний момент розкопано 8000 кубічних метрів котловану і виготовлено 7,5 тонн арматурного каркасу для залізобетонної розпірки». За словами інженера, у будівництві будинку будуть використані передові технології монолітно-каркасного будівництва, а також високоякісні будівельні матеріали.

«Chelsea Tower» – це більше 9 000 кв. м. житлової нерухомості, 1000 кв. м підземного паркінгу і понад 500 кв. м. нежитлових приміщень. Майбутнє житло можна вибрати серед 88 квартир площею від 63 кв. м. до 221 кв. м. Різноманітні планування і кількість кімнат дозволять майбутнім інвесторам підібрати квартиру на будь який смак та бюджет.

Будівництво будинку планують закінчити у другому кварталі 2014 року.