На Печерську будується новий квартал житлових комплексів від «Київміськбуду»

ПАТ «ХК «Київміськбуд» повідомив, що на земельній ділянці по вулиці Анрі Барбюса, 52/1 розпочаті будівельно-монтажні роботи. Квартал новобудови зручно розташований в самому серці столиці. В зоні пішохідної доступності знаходяться дві станції метрополітену – «Либідська» та «Палац Україна».

Квартал складається із житлових комплексів висотою від 7-ти до 25-ти поверхів, які утворюють периметральну забудову кварталу. Під житловими комплексами розміщені паркінги. Всередині кварталу затишне дворовий простір з художнім благоустроєм та вишуканим ландшафтом, яке призначене для відпочинку майбутніх мешканців комплексу.

У житловій частині комплексу запроектовано 1229 квартир. Загальна площа квартир комплексу складає 91 203,3 м 2. На останніх поверхах житлових секцій запроектовані квартири підвищеного рівня комфорту з терасами.

Офісно-торгово-розважальна частина комплексу складається з приміщень громадського призначення, які розміщені на перших поверхах житлових комплексів та у вбудованому семиповерховому обсязі офісів, входить до складу житлового комплексу, який розташований на розі вулиць Анрі Барбюса та Академіка Філатова. Загальна площа вбудованих нежитлових приміщень становить 16 652,5 м 2.

Будівництво комплексу планується вести п’ятьма чергами з можливістю почергового введення об’єкта в експлуатацію.

Каркаси житлових секцій будуть виконані з монолітного залізобетону, зовнішні стіни – цегляні з утепленням, система фасаду вентилюється. Наявність у складі комплексу приміщень з офісною та громадської функцією забезпечує цілодобове функціонування і високий стандарт життя.