На Новий рік росіяни активно знімають котеджі в Фінляндії

Попит на оренду фінських котеджів на період новорічних свят з боку жителів Росії в цьому році виріс.

Про це повідомляють фахівці Центру з розвитку Фінляндії.

За їх словами, потік туристів з Росії до Фінляндії з кожним роком зростає приблизно на 20%. В минулому році російські відпочивальники залишили в цій країні близько 860 мільйонів євро. Із загального числа туристів у Фінляндії приблизно 45% складають жителі Росії.

Одним з популярних відпочинків тут є зустріч Нового року та проведення новорічних канікул. Зростанню популярності Фінляндії сприяло кілька факторів. По-перше, за останні роки заробіток жителів регіонів Росії, сусідніх з фінської територією, істотно зріс. По-друге, неспокійна обстановка склалася зараз в інших популярних у Росіян країнах для зустрічі нового року, таких як Єгипет, Туніс, Туреччина.

Найпопулярнішими у росіян котеджами в оренду у Фінляндії є об’єкти, розташовані недалеко від гірськолижних курортів, а також в мальовничих місцях біля водойм. Більшість туристів з Росії, які вже запланували зустріч 2013 року на фінській землі, орендували котеджі в Іматра, Лаппеенранта, Коуволе, Міккелі, Котці, вздовж траси від кордону в бік Гельсінкі, поблизу гірськолижних курортів Рука і Леві.

У середньому новорічна оренда котеджу у Фінляндії обійдеться від 100 до 150 євро в добу. Але, чим ближче до заповітної дати, чим сильніше ростуть ціни і менше залишається вигідних пропозицій. Так що, ріелтори радять поквапитися і забронювати що-небудь підходяще вже зараз.