На елітну нерухомість у серпні витратили 12 мільйонів доларів

У серпні зросла кількість угод зі столичною нерухомістю сегменті “еліт”.

У серпні обсяг капіталовкладень в елітну нерухомість Києва склав 12 млн. 10 тис. дол. США. Про це повідомила Галина Мельникова, генеральний директор агентства нерухомості Park Lane. За підсумками серпня частка елітного сегмента в загальній кількості угод склала 5,4%, що вище від показників липня на 0,8%.

Частка заміських будинків на ринку елітної нерухомості в серпні склала 50%. Серед покупців цього сегмента попитом користувалися традиційно престижні Обухівський і Одеський напрямки: котеджні селища Великий Дамби, населені пункти Плюти, Лісники, Гатне, Іванковичі, Романків.

Частка квартир на ринку елітної нерухомості в серпні склала також 50%. Традиційно це три-чотирикімнатні апартаменти площею від 100 кв. м.

За словами Генерального директора АН Park Lane Галини Мельникової: «Серпень з географії затребуваних об’єктів помітно відрізнявся від традиційних показників. У цьому місяці лідером став не центр, а Оболонський район. Найбільшою популярністю тут користувалася забудова просп. Героїв Сталінграда та Оболонській набережній. Серед об’єктів у центрі Києва, також користувалися попитом нестандартні адреси: вулиці Павловська, Хорива, Обсерваторна».