На Буковині відновлять іпотеку

Іпотечне кредитування повільно, але впевнено відновлює свою діяльність по всій Україні, на черзі іпотека в Чернівецькій області.

Про шляхи відновлення іпотечного кредитування йшлося під час сьогоднішньої зустрічі заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця, заступника голови правління Державної іпотечної установи Олега Павленка, представників банківських установ та будівельних організацій краю.

Як зазначив Георгій Галиць, головним завданням зустрічі було визначення шляхів активізації в області роботи в цій сфері і скористатися тими можливостями, які реалізуються в державі через Державну іпотечну установу з кінцевою метою – прискорити здачу житла з високим ступенем готовності, але для завершення, якого не вистачає фінансових ресурсів”.

За словами Р. Галиця, зараз існують реальні передумови для відновлення ринку іпотечного кредитування в Україні, а іпотечні кредити мають стати ефективними інструментами для будівельної галузі в цілому та об’єктів незавершеного будівництва зокрема.

Представники будівельних компаній зазначили, що зацікавлені у співробітництві, однак виникають питання до банківських установ, які не надто охоче беруть участь у реалізації програми.