«МММ» вже продає квартири під Києвом за 25 тис. доларів

Мавроді будує котеджні містечка. Вкладникам будинку обіцяють величезну знижку.

Дітище Сергія Мавроді МММ, схоже, з кожним днем почуває себе в Києві привільно. Якщо ще рік тому фінансова піраміда дивувала нас білбордами, іменними дитячими майданчиками і «клубами» біля кожної станції метро, то зараз учасники піраміди побудували в 10 км від Окружної свій будинок! Квартири площею 130 кв. м тут продають за дивною схемою за $25 тис.! Експерти в шоці.

Оголошення про старт продажів нерухомості під Києвом з’явилося на сайті Сергія Мавроді кілька днів тому: «МММ-містечко під Києвом! Спеціальна знижка 15-20% на житло для учасників МММ-2012. Ми пропонуємо вам гарну можливість жити поруч з великим містом (всього 12 км від Окружної) плюс тиша в подарунок! Жодних позамежних міських децибел. Свій дворик для відпочинку і барбекю, машина в гаражі або під будинком, красива природа, ліс, річка, озера — те, що потрібно вам, і чого так не вистачає у великому місті». Два таунхауса на 10 квартир знаходиться на закритій території в Білогородці на вул. Леніна, 160-162.

В кожній квартирі 2 поверхи — на першому знаходиться гараж для авто, 32-метрова кухня з їдальнею і виходом на терасу, санвузол, на другому — санвузол і три спальні-13, 14 і 20 кв. м. «Площа однієї квартири — 130 кв. м., 1 кв. м коштує $700, тобто квартира без оздоблення обійдеться вам в $91 тис. Але якщо ви учасник МММ, отримайте знижку на купівлю нерухомості — 15%. Тобто квартира буде коштувати $77 350», — розповідає нам інвестор Олег, який показав нам квартири МММ. Для тих, хто тільки збирається стати членом фінансової піраміди, купити квартиру в таунхаусі пропонують всього за… $25 тис.!

«Знижка 15% діє у випадку, якщо ви платите за весь дім відразу, а якщо, скажімо, грошей у вас зараз немає, то можете покласти $25 тис. до системи на 3 місяці, забронювавши при цьому квартиру, за квартал вам накапати відсотки — і ви зможете придбати вже за них квартиру за $72 800, тобто на 20% дешевше», — каже Олег. За його словами, будували таунхаус три партнери, серед яких Олег — вкладник піраміди, тому для своїх робить такі знижки. «Будівництво цих будинків я вкладав свої гроші, а не кошти, зароблені в МММ, тому можете спати спокійно. Якщо навіть ображені вкладники піраміди прийдуть мітингувати у вас під вікнами, мовляв, будинки побудували на їх гроші, це не так», — каже Олег.

Голова Національної ради ріелторської палати України Віктор Несін шокований тим, що МММ вже почало будувати житло під Києвом. «Почекайте, скоро вони і машини почнуть продавати, тому що у нас в країні їх не женуть. Собівартість будівництва такої нерухомості — $600 за квадрат. За рахунок чого вони здешевлюють нерухомість, обіцяючи знижки учасникам? Люди повинні розуміти, що якщо собівартість квартири — $78 тис., то ніякої Мавроді не зможе її здешевити. Не варто грати в лотерею з такими великими грошима. Краще взяти житло в іпотеку або зібрати гроші на його покупку», — сказав він нам.

Вкладник: «МММ скоро завалиться». Анонімно вкладники МММ розповіли нам про свої побоювання, що скоро фінансова піраміда Сергія Мавроді впаде. «Виплати вже дуже складно отримати, доводиться місяцями просити, щоб тебе скинули гроші. Крім того, ви, напевно, помітили, що так звані «клуби» МММ (кіоски біля метро по всьому Києву, в яких розповідали про МММ) закрилися. Їх перестали фінансувати понад. Адже раніше ти відкривав такий клуб, і тобі щомісяця за це платили керівники з Росії, ти міг навіть сфотографувати свою квартиру замість офісу, вислати їм фото, і тобі капали гроші. Зараз навіть сайт МММ в Україні продають за 4 тис. грн, а ідея з партією МММ на парламентських виборах загнулася — ми просто не зібрали грошей», — розповів нам один з учасників, Андрій.