Місцева влада саботують містобудівний закон

Незважаючи на те, що закон «Про регулювання містобудівної діяльності» був прийнятий більше року тому, органи місцевого самоврядування повністю його ігнорують.

Про це розповіла член ради директорів Конфедерації будівельників України Клавдія Бондарева.

«У прикінцевих положеннях цього закону прописано всім органам місцевого самоврядування привести у відповідність із законом раніше видані рішення. Незважаючи на те, що вже минуло 15 місяців з часу прийняття закону, практично всі органи місцевого самоврядування, за дуже рідкісними винятками, цього не зробили», – зазначила Клавдія Бондарева.

Бездіяльність місцевих чиновників у цьому напрямку визнали і в Мінрегіонбуді, провівши відповідну перевірку.
«Тому нам залишалося тільки одне – ми написали звернення до генерального прокурора Пшонки, в якому попросили Генпрокуратуру розібратися з цією ситуацією. Дуже сподіваємося, що, зрештою, будівельникам в Україне дадуть можливість нормально працювати, дотримуючись положень цього закону», – зазначила член ради директорів Конфедерації будівельників України.

Нагадаємо, раніше Конфедерація будівельників обіцяла проводити для чиновників практичні семінари, де б роз’яснювалися положення закону «Про регулювання містобудівної діяльності».