«Міськжитлобуд» будує клубний будинок у Голосіївському районі Києва

Девелопер проекту планує в червні 2013 р. здачу клубного будинку на 56 квартир в Голосіївському районі Києва.

ТОВ «Будівельна компанія «Міськжитлобуд» (Київ) планує в червні 2013 року ввести в експлуатацію клубний будинок Gelios, будівництво якого ведеться по пер. Задорожний, 5 біля Голосіївської площі в Києві, повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в компанії.

Будівництво 9-поверхового будинку, на першому поверсі якого будуть розташовані нежитлові приміщення, було розпочато в квітні 2012 року.

У компанії не озвучують інвестиції в будівництво будинку, відзначаючи, що продано вже 10 квартир.

«Міськжитлобуд» виступає девелопером і генпідрядником даного проекту.

ТОВ «Будівельна компанія «Міськжитлобуд» засноване у вересні 1998 року. Компанія займається будівництвом житла, будівництвом і реконструкцією офісних приміщень, спорудженням об’єктів соціальної інфраструктури.

Одним з найбільших проектів компанії є житловий комплекс «Голосієво» по вул. Голосіївській, 13, що складається з трьох монолітно-каркасних цегляних будинків по 20-25 поверхів на 1563 квартири, школи-саду з басейном, десятиповерхового паркінгу та об’єктів соціальної інфраструктури. Комплекс відноситься до категорії «Бізнес+». Загальна площа комплексу – 220 тис. кв. м, з них житлова площа – понад 160 тис. кв. м.