Мільйонерам рекомендують не «зациклюватися» на елітній нерухомості Лондона

Житлова нерухомість преміум-класу в Лондоні хоч і пропонує привабливі інвестиційні можливості, однак для максимізації свого прибутку інвесторам не варто зосереджуватися лише на «золотих адреси» британської столиці.

Таку думку наводить гонконгська консалтингова компанія Global IP. За словами директора компанії Роберта Пірса, заможні клієнти отримують рекомендацію не вкладати свої гроші виключно в центральні райони міста, а вивчати інвестиційні можливості в інших районах Лондона, пише Arabian Business .

За даними компанії Knight Frank, інтерес з боку зарубіжних покупців (в число яких входять і росіяни), послаблення фунта стерлінгів і скорочення числа виставлених на продаж елітних об’єктів призвели до того, що в жовтні середня вартість нерухомості преміум-класу в Лондоні досягла рекордної позначки, увеличвишись з березня 2011 року на 40%.

Крім того, в місті стрімко зростають орендні ставки на житло. А найдорожчі апартаменти, які можна орендувати в Лондоні, розташовані в престижному районі Найтсбрідж. Всього один тиждень, проведена в пентхаусі, на останньому поверсі фешенебельного будинку, обійдеться фанатові розкоші в €92,8 тис. або по €552 в годину.