Мій дім – моя фортеця…

Нарешті прийшов той день, коли ви не тільки хочете, але й можете придбати квартиру. З чого почати?

Придбання нерухомості одне з найважливіших питань на сьогодні. І так ви зважилися на покупку квартири, перші кроки, що потрібно зробити – це сам вибір заповітної мрії.

Перше що ми робимо звичайно ж вдаємося до головного фактору – інтернет, багато хто скаже що в ньому багато протиріч, але є і свої позитивні сторони – де краще знайти помічника ніж сайти, що спеціалізуються на цих питаннях..

На сайтах все розписано до дрібниць, і якщо ви зважилися на придбання в кредит, там з легкістю за допомогою програми розташованої на сайті можна розрахувати приблизно розстрочку і щомісячну виплату. Інтернет віртуально наближає нас до мети, дуже комфортно доглянути собі квартиру нехай то в Києві чи в Москві, чи в будь-якій точці земної кулі.

І так поставлена мета – куплю квартиру в Києві – з сайтом ознайомлені, тепер переходимо до другого кроку. Не забувайте в квартирному питанні зустрічаються підводні камені, тому що б уникнути неприємностей контролюйте процес самі, по можливості. Найкраще власні очі дивитися на представлений вам товар, квартири можуть бути як новобудови, так і вторинні.

Зверніть увагу на планування квартири, обов’язково загляньте у вікно, який вигляд вам відкривається, звичайно ж при виборі місця проживання огляньте під’їзд, по можливості поспілкуйтеся з сусідами, якщо користуєтеся вторинним ринком, так само важливо якість стін для вторинних ринків, адже квартира може бути і в старому будинку, не шкодуйте часу – воно не проходить даремно, ви обираєте для себе.

Якщо ж ви хочете тільки новобуд обов’язково вимагайте у забудовника ряд документів:

  • статут компанії та свідоцтво про реєстрацію;
  • довідку з податкової про те, що дана юридична особа сплачує податки;
  • ліцензію на здійснення будівельної діяльності;
  • проект забудови, затверджений органами архітектурно-будівельного нагляду (пакет технічної документації: поверхові плани будівлі, проектну документацію);
  • державний акт на право володіння земельною ділянкою або договір оренди земельної ділянки;
  • дозвіл на будівництво конкретного об’єкта на даній земельній ділянці, видане органом виконавчої влади;
  • висновок комплексної інвестиційної експертизи проекту будівництва.

Вимагайте, якщо не хочете залишитися ні з чим, адже мій дім – моя фортеця, а? – як звучить!