МФК «Мега-Сіті» готується до відкриття

Згідно з офіційним повідомленням, Наглядова рада групи підприємств «УКОГРУП» створив керуючу компанію, ключовим завданням якої є забезпечення ефективного будівництва існуючих та майбутніх проектів корпорації. Першочергове завдання на півріччя – введення в експлуатацію перших черг пускових багатофункціонального комплексу «Мега-Сіті».

Багатофункціональний комплекс «Мега-Сіті» являє собою новий для столиці України формат з’єднання житлового сектору з великими торговими, офісними і розважальними центрами. Загальна площа комплексу «Мега-Сіті» становить 220 000 м2 !

На 105 000 м2 площ будуть розміщені офіси, фітнес – і боулінг-клуби, кінотеатри, кафе й ресторани , магазини відомих національних і міжнародних брендів з широким вибором товарів: одяг, взуття, аксесуари, парфумерно-косметичні засоби, сувеніри, ділові подарунки. Вже освоює приміщення і готується до відкриття головний торговий оператор «Мега-Сіті» – продуктовий супермаркет «Велика Кишеня».

Для зручності жителів і відвідувачів комплексу будується наземна багаторівнева парковка місткістю понад 1000 машино-місць.

Паралельно з будівництвом комплексу реалізується проект транспортної розв’язки: новим ділянкою дороги з’єднуються вулиці Лохвицька і Фанерна. Таким чином вирішиться проблема місцевих жителів – питання виїзду в напрямку Ленінградської площі та станції метро «Чернігівська», а також у напрямку Харківського масиву та залізничного вокзалу «Дарниця».

Ліцензія Серія АВ №588901, від 29.09.2011 видана Державної Архітектурно-Будівельною Інспекцією України,

Дозвіл на будівництво №0436-Дн/С від 10.06.2008 р виданий Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю р. в Києві.