«Метаморфозное» відкриття ІІ черги ЖК «Новопечерські Липки»

Урочистий захід відбувся 25 травня. Головна тематика урочистості – метаморфози. І це не випадково.

З моменту своєї появи на ринку нерухомості, ЖК «Новопечерські Липки» став флагманом у розвитку цілісної квартальної забудови, позитивної зміни і розвитку міста Києва.

За словами генерального директора компанії UDP Валерія Кодецького, «Новопечерські Липки» спочатку відрізнялися від інших житлових об’єктів своїми характеристиками, величиною, наповненістю і досі залишаються єдиним в столиці клієнтоорієнтованим кварталом, в якому позитивні «метаморфози» жителі спостерігають постійно.

Одна з таких змін можна було оцінити безпосередньо на самому відкритті другої черги кварталу.

Перший пусковий комплекс другої черги ЖК «Новопечерські Липки» постав перед гостями в зовсім новому вигляді – заповненим великою кількістю світла, декорацій, буйства зелені, фарб та європейської надійності.


Усі присутні змогли ознайомитися і оцінити переваги «Новопечерських Липок», зробивши екскурсію по кварталу і відвідавши новий шоу-рум, в якому кожна деталь інтер’єру створена за участю партнерів кварталу: техніка Gorenje +, ASKO, Zirtal; меблі, світильники, сантехніка від компанії Добриня; кухня від Kuchmayda atelier; паркетна дошка від Kahrs; декор від SIA home fashion і Comptoir de Famille, мозаїка від студії D-core, текстиль та шпалери від компанії «Букле»; кондиціонери – IM Service Technologies; двері від салону «Академія інтер’єру єру»; килимові покриття від компанії СТЕК; гардеробні надані «Боско дизайн», поліуретанові вироби від компанії «Еліт декор»; дизайн квартири – Sahno Design.

Співпраця з творцями шоу-румів на цьому не закінчується, а має продовження в програмі лояльності ЖК «Новопечерські Липки».

Також під час заходу гості змогли ознайомитися і з новими спортивними пам’ятками кварталу – Академією дитячого тенісу та фітнес-центром, в якому вже в липні поточного року почнеться продаж абонементів, а на початку 2013 р. жителі кварталу зможуть відвідувати 25 метровий басейн, тренажерні зали, спортивні та оздоровчі секції.

Не забули тут і про найменших жителів кварталу. Спеціально для малюків створено дитячий басейн і простора дитяча кімната з захоплюючими розвагами.

Крім того, всі учасники свята могли ознайомитися з центром східної культури «Мічі». Саме тут проходитимуть заняття з каліграфії, східних єдиноборств, пілатесу, орігамі, вивчення японської та китайської мови і, звичайно ж, гри імператорів – Го.

Після відвідування всіх нових пам’яток кварталу, гості змогли побачити унікальне за своїм масштабом і візуальним ефектам шоу від відомого ілюзіоніста Франца Харарі.

Американський маг вперше виступив в Україні і спеціально для відкриття другої черги «Новопечерських Липок» підготував шоу «Метаморфози», яке дійсно вразило кожного присутнього своїм магічним таїнством.

Крім того, під час святкування гості змогли насолодитися 3-D маппінгом з елементами лазерного і світлового шоу, яке демонструвалося на всю величину 30-поверхового будинку, висотою понад 100 метрів!

Перед очима глядачів постала історія розвитку Києва, змінювалися епохи, часи. Будинок перетворювався то в дивовижний замок, то у фортецю, змінював форму і кольори, переносячи всіх в прекрасний світ ілюзій і метаморфоз.

Завершився неймовірне свято яскравим виступом гурту Gorchitza, під пісні якої танцювали всі присутні.

В урочистому заході взяли участь понад 2000 гостей, серед яких були політики, бізнесмени, представники провідних ЗМІ, діячі шоу-бізнесу, представники міської та державної виконавчої влади та жителі кварталу.