Малайзія стала однією з найпривабливіших для інвесторів країн

Ринок нерухомості Малайзії досяг п’ятирічного максимуму в 2011 році. Це робить його привабливим для інвесторів на тлі світових ринків, які ще не впоралися з наслідками кризи.

Національний центр інформації про нерухомості повідомив про зростання продажів будинків у Малайзії на 18,9% в 2011 році, пише Place in the Sun. Попит на активи в країні виріс до максимального значення за п’ять років. Міністр фінансів Малайзії Дональд Лім пояснив це зростання дешевими іпотечними кредитами та вигідними умовами покупки нерухомості.

Пан Лім повідомив про значне зростання активності малайських забудовників у минулому році. Це дозволило збільшити пропозицію нерухомості і попередити різке подорожчання будинків. Кількість виданих дозволів на нове будівництво в країні виросло, що гарантує продовження позитивних ринкових тенденцій.

Острів Пінанг став найбільш популярним регіоном Малайзії серед інвесторів. Продажі виросли тут на 68,2% у 2011 році. Султанат Джохор і столиця країни Куала-Лумпур також залучили велику кількість нових інвесторів.

За даними експерта з нерухомості Джеррі Чан Фук Сінга, острів Пінанг залишиться привабливим для інвесторів регіоном найближчим часом. Забудовники здадуть в експлуатацію велику кількість нових об’єктів на острові, ціни на які будуть привабливими завдяки високому ринковому пропозиції.