Львів очолив ТОП-10 міст Європи, які треба відвідати зараз

Ви ще не були у Львові? Тоді поспішайте відвідати його зараз, адже Львів визнали кращим містом для туристів в цю пору.

Портал VirtualTourist склав список десяти європейських міст, які варто відвідати саме зараз. Перше місце дісталося Львову, передає ТСН.

Як повідомляється, видання називає це місто України сучасним бізнес-хабом, а користувачі порталу одноголосно заявили, що саме це місто є кращим для відвідування в цей час.

Серед переваг Львова була названа “неймовірна” компактність центральній частині, що робить його ідеальним місцем для туру на вікенд. Туристам радять відвідати такі визначні пам’ятки Львова, Площа Ринок, Оперу, а також фестиваль Нічний Львів.

На другому місці в списку VirtualTourist виявився німецький Гамбург. Третій рядок рейтингу зайняв місто Вільнюс, чиєю головною визначною пам’яткою назвали найбільший у Східній і Центральній Європі старе місто в стилі бароко.

Четверте місце посіла іспанська Валенсія. Варто відзначити, що це третій за величиною місто в Іспанії. Він об’єднує в собі унікальне поєднання історичних і сучасних пам’яток.

П’ятірку кращих замикає місто Порту.

Далі рейтинг виглядає так: 6 місце – Загреб; 7 місце – Валетта; 8 місце – Будапешт; 9 місце – Рига. Замикає ТОП-10 європейських міст, які варто відвідати в цей час, Сараєво.

Видання VirtualTourist констатує, що поки про це місто знають більше з-за конфліктів у 1990-х роках, але туристам саме час “розвідати” його культурну історію і побачити успішну реконструкцію.