Лобіювання інтересів інвесторів не знаходить розуміння серед депутатів – CFA Україна

Впровадженням високих етичних і освітніх стандартів серед людей, що професійно займаються інвестуванням, проблеми інвестклімату в Україні не вирішити. Лобіювати інтереси інвесторів на законодавчому рівні дуже важко, ці питання поки не знаходять розуміння серед депутатів, заявив Андрій Климчук, член ради директорів, засновник і перший президент спільноти інвестиційних професіоналів CFA Україна».

Як передає кореспондент Building.ua 17 листопада 2011 р. в готелі «Прем’єр Палац» в Києві Українське співтовариство інвестиційних професіоналівCFA Україна» в ході «II Українського інвестиційного форуму: Фінансування Вашого зростання» повідомило, що співтовариство було створено в лютому 2010. «А почали роботу в середині 2009-го, але ми є частиною всесвітньої організації CFA з багаторічною історією і досвідом, наша мета – підвищення стандартів інвестиційної діяльності. У нашій освітній програмі в минулому році брало участь 7 українських університетів. В цьому році – вже двадцять», – зазначив президент «CFA Україна» Сергій Глазунов.

Регіональний директор CFA в країнах Європи, Близького Сходу і Африки Нітін Мехта розповів на прес-конференції, що CFA – асоціація професіоналів та представляє інтереси тих людей, які займаються інвестуванням. «Наша організація об’єднує понад 100 тисяч членів у 50 країнах світу. І я хочу підкреслити, що ми представляємо професійні інтереси інвесторів, а не їх комерційні інтереси. Ми прагнемо підвищити престиж професії інвестора, впроваджуємо професійний кодекс поведінки. У нас дуже високі стандарти прийому нових членів, складні іспити, їх проходить в середньому всього лише кожен п’ятий з тих, що навчаються по нашій програмі».

У форумі взяло участь 190 представників топ-менеджменту українських компаній нефінансового сектора, а також більше 40 представників міжнародних і національних інвесторів з портфелем інвестицій понад $100 млн.