Лівий берег Києва хочуть перетворити в діловий центр міста

Заплановано будівництво 6 нових бізнес-центрів.

Так історично склалося, що ділова активність сконцентрована в правобережній частині Києва. Тут розташована основна маса офісних приміщень. З роками така географія бізнес-центрів перетворилася в проблему вічних пробок на дорогах.

Кількість населення на Лівому березі постійно зростає, за рахунок нових житлових комплексів, однак відсутність робочих місць у цій частині міста не дає людям можливості для самореалізації. Таку думку висловив головний архітектор Києва Сергій Целовальник. З його слів на Лівобережці проживає понад 1 млн. людей, а загальноміських місць працевлаштування цієї частини міста всього 18 %.

Щоб вирішити проблему диспропорції столична влада має намір збільшити кількість робочих місць на Лівому березі до рівня Правобережжя. Вирішити це завдання можна за рахунок нових бізнес-центрів.

За даними С. Целовальника передбачено будівництво 6 нових бізнес-центрів, які з’являться на Лівобережжі до 2025 року. Крім того, буде створена додаткова смуга громадського транспорту, яка допоможе вирішити транспортну проблему.