Літня пропозиція в житловому комплексі «Престиж Хол»

Компанія «А. В. С.» (холдинг «Independence») розробила спеціальне літню пропозицію для своїх клієнтів в житловому комплексі «Престиж Хол». Приємний сюрприз чекає на інвесторів, охочих скористатися розстрочкою при купівлі квартири у проекті.

Влітку 2012 року в житловому комплексі «Престиж Хол» почала діяти нова програма, що дозволяє придбати квартиру з розстрочкою на 5 років, з мінімальною процентною ставкою в доларах США – 3% річних. Процентна ставка в даній програмі варіюється в залежності від розміру початкового внеску. При покупці нерухомості в житловому комплексі «Престиж Хол» мінімальний початковий внесок складає 10% від вартості квартири. Літня пропозиція діє для нових клієнтів з 1 червня 2012 року до 1 вересня 2012 року.

«Бачачи ситуацію на ринку і небажання банків змінювати свої схеми кредитування, бути більш лояльними в іпотечних програмах, ми вирішили запропонувати свою альтернативу» – пояснює позицію девелопера директор департаменту продажів компанії «Independence» Владислав Мішук. Філософія компанії «Independence», суть якої можна описати словами «незалежність русі», диктує пошук нетрадиційних рішень, як в будівництві, так і в продажах. Саме тому фахівці компанії врахували бажання своїх клієнтів диверсифікувати ризики і грамотно розпорядитися своїми інвестиціями. Р-н Мішук пояснює, що нова програма розстрочки дозволяє інвестору спланувати свої вкладення і розподілити кошти найбільш вигідним способом.

Нагадаємо, що це не перший інноваційний інструмент, запропонований експертами девелопера. Спільно з фінансовим партнером проекту «ПриватБанком» був розроблений новий для вітчизняного ринку механізм купівлі – акредитив, скориставшись яким, клієнт гарантує збереження своїх коштів, перераховуючи їх не забудовнику, а розміщуючи на спеціальному акредитивному рахунку в банку.

Житловий комплекс «Престиж Хол» – це квартири «преміум»-класу в центральній частині Києва, на вул. Анрі Барбюса, 37/1. Представники забудовника впевнені, що проект прикрасив Печерський район своїми фасадами в «вершково-шоколадним» гаммі і оригінальним архітектурним рішенням, в якому враховані поради експертів по практиці гармонійного освоєння простору. Комфорт і безпеку жителів комплексу забезпечують високу якість будівництва і використовуваних матеріалів, розвинена соціально-побутова інфраструктура, критий дворівневий паркінг, цілодобова охорона, власна служба експлуатації.

Друга черга ЖК «Престиж Хол», 151 квартира, була введена в експлуатацію 19 березня 2012 року. На даний момент ведуться активні роботи над наступними житловими секціями.

Довідка про девелопера: До складу холдингу «Independence» входить ряд компаній, що працюють у сфері нерухомості та будівництва. Холдинг здійснює реалізацію проектів у Києві, Дніпропетровську та інших містах України: ЖК «Престиж Хол», клубний будинок «Арт Хол» (Київ р.), «Дім на Мечникова» і головний офіс «Приватбанку», (р. Дніпропетровськ).