Кияни отримають додаткові пільги за доступне житло

Окремі категорії киян отримують додаткові пільги з здешевленої іпотеки. З початку року 6 сімей вже скористалися такою можливістю.

У Києві триває реалізація додаткових заходів в рамках програми здешевлення вартості іпотечних кредитів. Киянам, які скористалися програмою для оплати першого внеску на сьогодні перераховано кошти в сумі понад 296 тис. грн. Про це “Україні Комунальній” повідомили у Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву.

Зокрема, директор Іпотечного центру в Києві та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний зазначив, що в рамках програми було прийнято рішення про надання часткової компенсації вартості житла за рахунок коштів міського бюджету окремим категоріям киян.

Так, обраних категорій зараховуються педагоги, медики, працівники служб соцзахисту, працівники комунальної сфери, які перебувають на квартирному обліку. Компенсація таким громадянам, в залежності від стажу роботи та терміну перебування на квартирному обліку, може доходити до 20% від вартості житла.

У 2013 році 6 київських сімей вже скористалися такою можливістю. Всього в бюджеті Києва на 2013 рік для надання зазначеної допомоги передбачені кошти в сумі 10 млн грн.

Як повідомлялося раніше, в основі державних житлових програм – видача громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, державної допомоги у вигляді пільгового кредиту, компенсації частини вартості житла, або процентної ставки за іпотечним кредитом.