Кияни кинулися масово скуповувати заміські будинки

У 2013 році істотно збільшився попит на оренду та продаж дач і недорогих літніх будиночків у передмісті Києва. Адже проводити літо в задушливому мегаполісі згодні все менше жителів столиці.

Як передає видання «Ділова столиця», найдешевші дачі в найближчому передмісті Києва пропонуються в оренду оренду за $500 за місяць. При цьому, їх власники вимагають оплату за весь сезон наперед, тобто за 4-5 місяців. Але, навіть таких варіантів на всіх бажаючих не вистачає – більшість дешевих будиночків кияни бронюють ще на початку весни.

У теж час вибір більш комфортабельних котеджів на ринку помітно ширше. Однак і ціни там абсолютно інші – $1-4 тис. в місяць і вище, залежно від рівня особняка і його місця розташування.

Втім, платити такі гроші може дозволити собі не кожен. Тому жителі столиці все частіше всього замислюються про покупку власного літнього будиночка. За останній рік недорогі дачі під Києвом виросли в ціні як мінімум на 10%.

Варто зазначити, що з початку поточного року було продано 2 500 дач, а до кінця сезону ця цифра, ймовірно, зросте в 2 рази.

Влітку 2012 року, маючи всього $20 тис., покупець міг перебирати об’єктами. Тепер же претендувати хоч на якийсь будинок в межах 20 км зони від столиці за такі гроші стало проблематично.

Як повідомляв портал Kanzas.ua за ціною однокімнатної квартири в Києві можна придбати двоповерховий будинок в 30-50 км від столиці.